Obejrzyjcie nasze gabinety!
6
10.09.2017 13:00

Motimed to pięć w pełni wyposażonych i nowoczesnych gabinetów, w których czekają najlepsi specjaliści. Słowem, nie mogli Państwo trafić lepiej. Jednak, żeby trochę oswoić się z poszczególnymi salami, zapraszamy na mały przewodnik po naszych wnętrzach.

Pierwszym miejscem, do którego zapraszani są pacjenci po dotarciu do Motimedu jest nasza poczekalnia. Znajdują się tutaj kanapa oraz wygodne fotele, a także krzesła z twardym siedziskiem i oparciem. Te ostatnie przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy cierpią na urazy kończyn dolnych lub kręgosłupa w związku z czym mają problemy ze wstawaniem. Twarde siedziska zapewniają mniejszy dyskomfort w takich przypadkach.


W dwóch gabinetach ortopedycznych znajduje się wszystko, co jest potrzebne do postawienia trafnej diagnozy. Między innymi nowoczesne USG, dzięki któremu w sposób nieinwazyjny można przeprowadzić szczegółowe badanie.

Kolejnym z miejsc, które chcielibyśmy przedstawić jest gabinet Rehabio. To tutaj rehabilitacja z przykrej konieczności zamieni się w przyjemność. Z pewnością zadba o to pracująca tam ekipa doświadczonych fizjoterapeutów. W powrocie do pełnej sprawności pomoże Wam również nowoczesny sprzęt oraz akcesoria do ćwiczeń, w które wyposażony jest gabinet. Maty, szarfy, piłki - wszystko jest do dyspozycji naszych pacjentów.

Na koniec gabinet, który z wyglądu prezentuje się najmniej medycznie. Pracownia Rozwoju Osobistego PRO, bo o nim mowa, to miejsce, gdzie nie wykonuje się żadnych skomplikowanych badań czy ćwiczeń. To gabinet psychologiczny, który swoim wystrojem ma sprawić, że pacjent poczuje się swobodnie i bezpiecznie.

© 2024 Motimed